Waz çelik

Hakkımızda

Waz çelik demir doğrama ve ferforje çalışmaları ile beraber İstanbul de hizmetlerini sürdürüyor. Binlerce kişinin talebine göre istenen çalışmaları aktaran ekibimiz, her geçen gün sınırlarını çok daha üst alanlara çekmektedir. Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Küçükçekmece, Sisli, Zeytinburnu, Avcilar, Güngören, Bahçelievler, Basaksehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Beykoz, Kadiköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Maltepe, Atasehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Silivri, Sile, Sultanbeyli ve civar ilçelerden teknik destek talebinde bulunmak ve işletmeleriniz / yaşam alanlarınız için ideal bir çalışmadan faydalanabilmek adına seçiminizi yapın. Bu sayede çok daha kurumsal çalışmalar ile öne çıkmanızı sağlıyor ve birinci sınıf ekipman desteği ile demir – ferforje çalışmalarını aktarıyoruz.

Waz çelik olarak Çelik Konstrüksiyon Yapıların kurulum, dizayn, tasarımı ve malzeme tedariki işlemlerini sağlamaktayız. Bu hizmetleri ilk olarak İstanbul üzerinden başlatan ekibimiz, kısa sürede pek çok kişi tarafından tercih edilmiştir. Kendi yaşam alanlarınızı oluşturmak veya benzeri çalışmalardan faydalanabilmek adına işini kurumsallık çatısı altında kuran ekibimiz ile temasa geçebilirsiniz. Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Küçükçekmece, Sisli, Zeytinburnu, Avcilar, Güngören, Bahçelievler, Basaksehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Beykoz, Kadiköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Maltepe, Atasehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Silivri, Sile, Sultanbeyli ve diğer ilçelerden talepler gerçekleştirebilir, üst düzey bir hizmete ulaşabilirsiniz.

Waz çelik olarak birinci sınıf malzemelerin kullanımı ile sunduğumuz Alçıpan Asma Tavan işlerini anında talep edebilirsiniz. İstanbul de başlattığımız bu hizmetler zamanla bu vilayetin tüm ilçelerinden yoğun ilgi gördü. Bu noktada ise kurumsal çalışmalardan faydalanmak ve aynı zamanda Bakirköy, Bayrampasa, Beşiktaş, Beyoglu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpasa, Küçükçekmece, Sisli, Zeytinburnu, Avcilar, Güngören, Bahçelievler, Basaksehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Beykoz, Kadiköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Maltepe, Atasehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Büyükçekmece, Silivri, Sile, Sultanbeyli üzerinden bir teknik destek hizmeti alabilmek açısından anında iletişim kurun. En hesaplı fiyatlar ile çalışmaları sunuyor, bu sayede üst düzey bir hizmeti elde etmenizi sağlıyoruz.İstanbul - Bakirköy
İstanbul - Bayrampasa
İstanbul - Beşiktaş
İstanbul - Beyoglu
İstanbul - Eyüp
İstanbul - Fatih
İstanbul - Gaziosmanpasa
İstanbul - Küçükçekmece
İstanbul - Sisli
İstanbul - Zeytinburnu
İstanbul - Avcilar
İstanbul - Güngören
İstanbul - Bahçelievler
İstanbul - Basaksehir
İstanbul - Beylikdüzü
İstanbul - Esenyurt
İstanbul - Sultangazi
İstanbul - Beykoz
İstanbul - Kadiköy
İstanbul - Kartal
İstanbul - Pendik
İstanbul - Ümraniye
İstanbul - Üsküdar
İstanbul - Maltepe
İstanbul - Atasehir
İstanbul - Çekmeköy
İstanbul - Sancaktepe
İstanbul - Büyükçekmece
İstanbul - Silivri
İstanbul - Sile
İstanbul - Sultanbeyli
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram