İngilizce özel ders

  • İngilizce özel ders  - Foto - 1
İngilizce özel ders  - Foto - 1

Hakkımızda

Üniversiteyi Kıbrıs'ta Yakin Doğu Üniversitesi ingilizce öğretmenliğinde tam burslu olarak bitirdikten sonra İngiltere Oxford da dil eğitimi aldım. Döndükten sonrada askerlik görevimi yurt disina giden subaylara ders vererek hava lisan harb okulunda tamamladım. Yaklaşık 11 yıldır Sakarya'daki saygın özel okullarda ingilizce öğretmenliği yapmaktayım. Okuldan arta kalan zamanlarimda da dil okulu, etüt merkezi, yurt ve halk eğitim merkezlerinde dönemlik ingilizce dersler vermekteyim. Bugüne kadar ana sınıfından yetişkinlere kadar her yastan ve seviyeden öğrencilerim oldu. Ilk okula gidenle de çalıştım üniversitede okuyanla da. Arzu eden arkadaslarla ihtiyaçlarını karşılamak için boş olan vakitlerimde çalişabiliriz. Hafta içi akşam 6 dan sonra hafta sonu tüm günümü ders isteyen arkadaslara ayırabilirim.

Vizyonumuz

İster konuşma üzerine ister sınav üzerine ingilizce öğrenimi konusunda sahip olduğum bilgiyi birilerine faydalı olabilmek için kullanıyorum.

Misyonumuz

Alanında kendimi geliştirmek icin yıllardır çalışıyorum yurt dışı dil eğitimi de dahil olmak üzere bu bilgi birikimimi de insanlara faydalı olmak için kullanıyorum birilerine faydali olabilmek onların amaçlarına ulasmalarinda yardimci olabilmek için bir faydası dokunması benim için yeterli bir mutluluk kaynağı öğretmenlik karşıdaki kişiye birseyler katabildiginizde anlam kazanıyor yoksa insanlara faydası olmayan bilgi benim için değersiz bilgidir.Sakarya - Adapazari
Sakarya - Hendek
Sakarya - Arifiye
Sakarya - Erenler
Sakarya - Serdivan
Sosyal Medya
    facebook twitter google plus instagram